Folia stretch 1,5kg cienka tuleja przezroczysta

10.69 zł netto
13,15 zł brutto

(13,15 zł 1szt.)

Cienka tulejka

Parametry:

  • szerokość: 50cm
  • waga tulei 350g
  • waga brutto rolki 1,50kg
  • waga netto rolki 1,15kg
  • grubość folii 23 mikrony
  • naciąg 160%
  • tolerancja parametrów +/-3

Folia stretchowa 1,50 kg Cienka tulejka

Folia stretchowa 1,50 kg jest popularnym i ekonomicznym rozwiązaniem w wielu branżach, ponieważ oferuje szereg korzyści, które pozwalają oszczędzać czas i pieniądze. Folia na cienkiej tulejce to opcja, która jest ekonomicznym rozwiązaniem, lżejsza tulejka równa się więcej folii.

Sklep www.123folia.pl oferuje produkty do pakowania paczek, od stretchu po taśmy klejące czy etykiety informujące o zawartości paczek. Staramy się, aby produkty na naszej platformie były w atrakcyjnych cenach, jest to szczególnie ważne, gdy musicie zapakować duże ilości towarów do wysyłki.

Folia stretch 1,5 kg o grubości 23 mikronów to minimalne zużycie przy doskonałym zabezpieczeniu. Kupując u nas, oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale także przyczyniasz się do ochrony środowiska, ponieważ generujesz mniej odpadów.

Łatwość pakowania — folia stretch 1,50 kg

Rolka oferowana pozwala zwiększyć efektywność pracy. Jest doskonałym produktem, rozwija się delikatnie, a jednocześnie posiada dość dużo kleju, dzięki któremu przylega do pakowanych przedmiotów.

Folia stretchowa 1,5 kg na cienkiej tulejce jest ekonomicznym rozwiązaniem w wielu branżach, ponieważ oferuje szereg korzyści, które pozwalają oszczędzać czas i pieniądze. Jest to nie tylko tania, ale także skuteczna metoda pakowania, która zapewnia ochronę towarów i minimalizuje koszty związane z ich transportem i magazynowaniem.

TRÓJMIASTO i okolice - Gdańsk, Gdynia, Sopot dostawy spełniające minimum logistyczne realizowane są bezpłatnie.

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Wczytywanie...